Reklama

open eyes economic summit 2019

TARGI WYDAWCÓW KATOLICKICH

TARGI WYDAWCÓW KATOLICKICH

08.04.2013
Czyta się kilka minut
„Tygodnik Powszechny” na Targach Wydawców Katolickich
Z

Zapraszamy na stoisko „Tygodnika Powszechnego” (nr 19) na XIX Targach Wydawców Katolickich w dniach 13 i 14 kwietnia (Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie).
Na stoisku będzie można kupić najnowszą książkę z Biblioteki Tygodnika Powszechnego – „Papież Franciszek. Sługa nowego świata” w promocyjnej cenie, a także książkę ks. Adama Bonieckiego „Dookoła świata”, unikatowe torby z banerów „Tygodnika”, nowy i archiwalne numery „TP”.
Zapraszamy też na spotkanie poświęcone książce „Papież Franciszek”, w którym udział wezmą m.in. ks. Adam Boniecki i Marek Zając (po spotkaniu będą podpisywać książkę), w niedzielę, 14 kwietnia o godz. 13.00 – zapraszamy.

730

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]