Reklama

Szukam Powstańca

Szukam Powstańca

09.05.2004
Czyta się kilka minut
Po publikacji mojego artykułu “Stańcie do apelu poległych" o 60. rocznicy powstania batalionu “Parasol" (“TP" nr 33/03), dostałam list od czytelnika z Warszawy, “który przeżył Powstanie, a potem żył przez lata wśród gruzów". Wspominał też o nocnej wyprawie przez Ogród Saski w czasie Powstania. Niestety, nie podał nazwiska i adresu.
P

Przygotowuję kolejny artykuł o Powstańcach Warszawskich i chciałabym porozmawiać z tamtym czytelnikiem. Jeśli to możliwe, proszę o nawiązanie ze mną kontaktu, najlepiej przez redakcję “TP" (ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków; tel.: 012 422-25-18).

PATRYCJA BUKALSKA

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]