Reklama

Szaman ekumeniczny

Szaman ekumeniczny

19.08.2019
Czyta się kilka minut
Szaman Isidoro Jajoy z plemienia Inga błogosławi uczestników spotkania przedsynodalnego w Bogocie (Kolumbia; 14 sierpnia 2019 r.).
MANUEL RUEDA / CNS / KAI
W

W obradach wzięli udział biskupi, księża, siostry zakonne i wierni świeccy. Na życzenie papieża tego typu spotkania odbywają się we wszystkich 9 krajach regionu Amazonii. Błogosławieństwo szamana zwieńczyło wspólną ekumeniczną modlitwę kończącą panel dyskusyjny o nowych drogach Kościoła i ekologii integralnej. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]