Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

24.05.2015
Czyta się kilka minut
Fundacja Charytatywna Pomoc Polakom na Kresach im. ks. dr. Mosinga zwraca się z serdeczną prośbą o pomoc dla 15-letniej Agnieszki Baczyńskiej ze Lwowa, uczennicy średniej szkoły im. św. Marii Magdaleny.
1

17 maja Agnieszka w wyniku wypadku złamała kręgosłup w odcinku piersiowym i doznała wielu innych ciężkich urazów. Dziewczynka znajduje się w śpiączce, samodzielnie nie oddycha, czeka ją skomplikowana operacja kręgosłupa. Rodzice już ponoszą ogromne koszty, związane z hospitalizacją dziecka i wszystkie pozostałe będą musieli pokryć samodzielnie. Leczenie na Ukrainie nie jest refundowane, pacjent za wszystko musi zapłacić sam. W obecnej niezwykle trudnej sytuacji na Ukrainie, rodzina Agnieszki nie ma żadnych szans, by sprostać tak wielkim wydatkom.
Wpłaty prosimy kierować na konto fundacji –
BGŻ SA 23 2030 0045 1110 0000 0222 0700
z dopiskiem – „Ewa Baczyńska”.
Monika Michalak, Fundacja dr. Mosinga

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]