Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

02.02.2015
Czyta się kilka minut
Michał to mądry i wesoły chłopak, który ma w tej chwili 11 lat.
O

Od urodzenia jego życie przepełnione jest ciągłą walką o normalność – samodzielne poruszanie się. Choruje na artrogrypozę, czyli wrodzoną sztywność stawów, która w znacznym stopniu ogranicza jego samodzielność życiową. W przeciągu 11 lat życia przeszedł sześć operacji, z czego ostatnia odbyła się na początku grudnia ubiegłego roku. Dzięki nim Michał może poruszać się z użyciem specjalnych ortez usztywniających jego nogi. Nie umożliwia to jednak poruszania się na dłuższych dystansach – do tego potrzebny jest wózek. Zabiegi to jednak nie wszystko – do utrzymania i zwiększenia postępów niezbędna jest ciągła rehabilitacja pochłaniająca ogromną ilość środków i sporo czasu.

Aby pomóc, można dokonywać wpłat na konto:
CARITAS ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ, BSR KRAKÓW: 58 8589 0006 0000 0011 1197 0001, z dopiskiem „Leczenie Michałka Nosal”.
Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy.

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]