Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

07.01.2013
Czyta się kilka minut
Fundacja Pomoc Polakom na Kresach im. ks. dr. Mosinga...
.

...zwraca się z serdeczną prośbą o pomoc dla 6-letniego Mikołaja Koweni z Szepetówki na Wołyniu. Po nieskutecznym leczeniu na Ukrainie, diagnoza postawiona w Polsce – cukrzyca typu I. W tej sytuacji, by dziecko mogło w miarę normalnie funkcjonować, potrzebna jest pompa insulinowa. Jej koszt to ok. 10 tys. zł = ok. 25 tys. hrywien. Biorąc pod uwagę niskie zarobki na Ukrainie i bardzo trudne warunki życia, rodzina Mikołaja nie jest w stanie samodzielnie zebrać środków na zakup pompy. Jeśli ktoś z Czytelników chciałby pomóc Mikołajowi, prosimy o wpłaty na nasze konto z dopiskiem: ,,Mikołaj”.

Nr rachunku: BGŻ 23 2030 0045 1110 0000 0222 0700
Monika Narmuntowska-Michalak
Fundacja Mosinga
www.fundacjamosinga.zgora.eu

751

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]