Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

26.06.2012
Czyta się kilka minut
Fundacja Charytatywna Pomoc Polakom na Kresach im. ks. dr. Mosinga zwraca się z serdeczną prośbą o pomoc dla 24-letniej Polki ze Lwowa, Marii Pyż, od 9 lat chorującej na stwardnienie rozsiane.
D

Dzisiejsza medycyna na Ukrainie nie radzi sobie z tą chorobą, a Marysia nie ma żadnych szans, by ze swych skromnych zarobków opłacić rehabilitację w Polsce. Miesięczny kurs takiego leczenia w Woli Batorskiej wynosi 2600 zł. Marysia, w miarę możliwości, pracuje w Radio Lwów, jest mamą maleńkiej Sylwii i bardzo chciałaby być sprawną i samodzielną osobą. Wszystkim, którzy chcieliby pomóc młodej Polce ze Lwowa, podajemy nr naszego konta:

BGŻ 23 2030 0045 1110 0000 0222 0700
z dopiskiem – Maria Pyż
Monika Narmuntowska-Michalak
Fundacja Mosinga
tel. 509 898 039,
e-mail: galicja.mosing@wp.pl;
fundacjamosinga.zgora.eu

643

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]