Reklama

Poszukuję książek

Poszukuję książek

19.12.2006
Czyta się kilka minut
Jestem synem przedwojennego majora Wojska Polskiego Franciszka Perla, syna Juliana, zmarłego w lutym 1956 r. Był on żołnierzem wojen polskich lat 1920-39, uczestnikiem kampanii wrześniowej, kampanii francuskiej, a po ucieczce z obozu internowanych w Szwajcarii - francuskiego ruchu oporu. W latach 70. ukazały się dwie książki, autorstwa Ryszarda Zielińskiego, "Dzień coraz krótszy" i "Bitwa pod Oleszycami", w których pojawia się między innymi postać mojego ojca. Poszukuję dwóch egzemplarzy każdej z książek.
T

Tym, którzy mogliby mi pomóc w ich kupnie, podaję adres: ul. Łukaszyńska 21/10, Biała Podlaska 21-500. Z góry dziękuję za pomoc.

JERZY PERL (Biała Podlaska)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]