Reklama

Pomoc dla Pawła

Pomoc dla Pawła

06.03.2005
Czyta się kilka minut
Paweł Świgost ma 16 lat. Podczas nierozważnej zabawy poważnie poparzył się prądem wysokiego napięcia. Stracił obie ręce. Młody i zdolny uczeń, mimo niepełnosprawności, pragnie żyć jak jego koledzy, co umożliwiają specjalistyczne protezy. Niestety, kosztują one ponad 25 tys. euro. W imieniu Pawła i jego rodziców prosimy o nawet drobne datki, które pomogą sfinansować ich zakup. Wpłat prosimy dokonywać na konto Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych “Pomóż i Ty" (ul. Morska 244, Gdynia 81-006, tel./fax: 0 58 663 81 41):
B

Bank Millennium SA

63 11602202 00000000 29206273,

z dopiskiem "bioprotezy dla Pawła Świgosta".

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc i zrozumienie.

ZARZĄD FUNDACJI “POMÓŻ I TY"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]