Reklama

Ładowanie...

Pomoc dla Pawła

Pomoc dla Pawła

24.10.2004
Czyta się kilka minut
Paweł Świgost ma 16 lat. Podczas nierozważnej zabawy poważnie poparzył się prądem wysokiego napięcia. Stracił obie ręce. Młody i zdolny uczeń, mimo niepełnosprawności, pragnie żyć jak jego koledzy. Jest to możliwe dzięki specjalistycznym protezom. Niestety, kosztują one ponad 25 tys. euro. W imieniu Pawła i jego rodziców prosimy o nawet drobne datki, które pomogą sfinansować ich zakup. Wpłat prosimy dokonywać na konto Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych “Pomóż i Ty" (ul. Morska 244, Gdynia 81-006, tel./fax: (0-58) 663-81-41):
B

Bank Millennium SA

nr 63 1160 2202 0000 0000 2920 6273,

z dopiskiem "bioprotezy dla Pawła Świgosta".

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc i zrozumienie.

ZARZĄD FUNDACJI “POMÓŻ I TY"

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]