Reklama

Pomoc dla Pauliny

Pomoc dla Pauliny

06.02.2005
Czyta się kilka minut
Moja córka, Paulina, ma tylko 6 lat. Jest jednak leczona i intensywnie rehabilitowana, ponieważ zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Dzięki usprawnianiu osiągnęła dotychczas bardzo dużo, ale nadal nie umie chodzić. Realną na to szansę daje terapia w kombinezonach kosmicznych w ośrodku w Mielnie, gdzie koszt pobytu wynosi ponad 12 tys. złotych. Nie mam możliwości samodzielnego opłacenia rehabilitacji, proszę więc wszystkich, którzy chcieliby nam pomóc, o wpłaty na konto:
F

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą", ul. Łomiańska 5 Warszawa 01-685:

PKO BP XV o/Warszawa

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248,

z dopiskiem “pomoc - leczenie i rehabilitacja Paulinki Dudek".

Z góry dziękuję za każde wsparcie.

RENATA DUDEK (Kłodzko, woj. dolnośląskie)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]