Reklama

Ładowanie...

Pomoc dla Norberta

Pomoc dla Norberta

13.06.2004
Czyta się kilka minut
Mój 13-letni syn cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, autyzm i uszkodzenie płata czołowego mózgu. Nie mówi. Według lekarzy do prawidłowej rehabilitacji niezbędna jest terapia zajęciowa i systematyczny kontakt z logopedą, wskazana też jest dogoterapia oraz wyjazd na terapię z delfinami, który kosztuje 7 800 tys. złotych. Jestem matką samotnie wychowującą dziecko i nie stać mnie na spełnienie nawet części lekarskich wskazań. Norberta zakwalifikowano na rehabilitację do Ośrodka Hipoterapii i Rehabilitacji w Sobotnie, gdzie turnus kosztuje 2 890 złotych. Wszystkim, którzy chcieliby pomóc mi w zebraniu potrzebnej sumy, proszę o wpłaty na konto Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą" (ul. Łomiańska 5 Warszawa 01-685):
P

PKO BP XV O/Warszawa

50 1020 1156 0000 0007 7248,

z dopiskiem “pomoc, leczenie i rehabilitacja Norberta Bochniaka".

Będę wdzięczna za każdą, najdrobniejszą wpłatę.

TAMARA BOCHNIAK (Warszawa)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]