Reklama

Pomoc dla Lasek

Pomoc dla Lasek

24.07.2006
Czyta się kilka minut
Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach, dział ds. absolwentów, od początku 2006 r. realizuje nowy projekt, współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny, o nazwie: Centrum Promocji i Kariery Zawodowej Osób z Dysfunkcją Wzroku. Tą drogą wspieramy wchodzenie osób niepełnosprawnych na otwarty rynek pracy; oferujemy też poradnictwo zawodowe, psychologiczne, społeczne i prawne oraz pomoc w poszukiwaniu pracy, rehabilitację zawodową niedawno ociemniałych, usługi doradcze w miejscu zamieszkania i warsztaty poszukiwania pracy. Cieszymy się bardzo, że możemy poszerzać działalność statutową Towarzystwa i pomagać osobom z dysfunkcją wzroku również po zakończeniu edukacji. Wszystkich, którzy chcieliby nam pomóc finansowo, prosimy o wpłaty na konto Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach (ul. Brzozowa 75, 05-080 Izabelin, tel. 0.22.75.23.223):
B

Bank Rozwoju Eksportu SA w Warszawie 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002.

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę.

ELŻBIETA MORAWSKA-SAWA, dział darów

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]