Reklama

Poeta i róża

Poeta i róża

05.09.2004
Czyta się kilka minut
Gdańskie Towarzystwo Przyjaciół Sztuki i redakcja pisma “Autograf" ogłaszają - dzięki wsparciu Departamentu Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego i Urzędu Miejskiego w Gdańsku - 45. Konkurs Poetycki o laur “Czerwonej Róży". Zestaw trzech niepublikowanych wierszy, opatrzony godłem (w trzech egzemplarzach maszynopisu; dane osobowe i adres autora prosimy dołączyć w zaklejonej kopercie, też opatrzonej godłem), należy nadsyłać do 30 października 2004 r. pod adresem: Gdańskie Towarzystwo Przyjaciół Sztuki, ul. Chlebnicka 2, Gdańsk 80-830, z dopiskiem na kopercie “Czerwona Róża".
K

Konkurs rozstrzygniemy w połowie listopada. Główną nagrodą jest statuetka Czerwonej Róży i 1000. złotych. Przyznamy nagrody niższego stopnia i wyróżnienia, zaś wszystkie nagrodzone wiersze opublikujemy w “Autografie", ewentualnie innych czasopismach lub tomiku poetyckim.

GDAŃSKIE TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ SZTUKI

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]