Reklama

Podziękowanie

Podziękowanie

01.06.2003
Czyta się kilka minut
P

Przed kilkoma miesiącami prosiłem na łamach „Tygodnika” o książki (list „Książki dla gimnazjalistów”, „TP” nr 5/2003). Tworzyliśmy wówczas gimnazjalną bibliotekę. Otrzymaliśmy ponad 3000 tomów, datki pieniężne, pomoce szkolne, wiele wzruszających listów ze słowami otuchy oraz życzenia wytrwałej, cierpliwej pracy. Odezwali się lwowianie i wilnianie, nawet emigranci z USA.

W imieniu społeczności Publicznego Gimnazjum w Kadzidle, im. gen. Aleksandra Krzyżanowskiego „Wilka”, pragnę z całego serca podziękować osobom i firmom za życzliwość, dobroć, troskę.

DARIUSZ ŁUKASZEWSKI - dyrektor gimnazjum w Kadzidle

665

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]