Reklama

Oceniajcie komplety

10.09.2012
Czyta się kilka minut
„TP” 37/12
P

Pozwalam sobie w kilku zdaniach skomentować opublikowany na łamach poprzedniego numeru „Tygodnika” ranking podręczników do nauki religii dla klasy I. Proszę o uwzględnianie całego pakietu pomocy, jaki został opracowany dla danej klasy. Niektóre wydawnictwa proponują „dwa w jednym”, tzn. podręcznik i ćwiczenia w jednej książce, podczas gdy inne rozdzielają te dwa elementy. W moim mniemaniu, ocenie powinien podlegać cały komplet, a nie tylko wybrany element. Proszę również wziąć pod uwagę, że niektóre pomoce znajdują się w publikacji przeznaczonej tylko dla nauczyciela i dlatego nie znajdą ich Państwo w podręczniku dla ucznia. Dziękuję za inicjatywę takiego porównania i dyskusję na temat podręczników.

Ks. Andrzej Kielian, Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Kurii Metropolitalnej w Krakowie

851

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Tak, chcę
czytać więcej »

Masz już konto? Zaloguj się

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]