Reklama

Obraz Tygodnia

Obraz Tygodnia

16.03.2003
Czyta się kilka minut
B

Bagdad aktywnie współpracuje z inspektorami rozbrojeniowymi - powiedział ich szef Hans Blix na forum Rady Bezpieczeństwa ONZ - nie oznacza to jednak, że całkowicie zastosował się do listopadowej rezolucji, w której żądano pełnej współpracy i pozbycia się broni masowej zagłady. Amerykanie i Brytyjczycy przygotowali projekt nowej rezolucji, dającej Husajnowi czas do 17 marca na ogłoszenie decyzji w sprawie rozbrojenia.

53 proc. Maltańczyków opowiedziało się za integracją z UE. Głosowanie na Malcie było pierwszym z serii referendów akcesyjnych w krajach, które zakończyły negocjacje członkowskie podczas szczytu w Kopenhadze.

Komisja Europejska wytknęła Polsce zaległości w realizowaniu postanowień z Kopenhagi, wskazując m.in. na słabe postępy w komputeryzacji urzędów celnych, wzmacnianiu administracji rybackiej i dostosowywaniu polskiego prawa do unijnych przepisów o...

4989

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]