Reklama

O firmach rodzinnych w krakowskim klubie „TP”

O firmach rodzinnych w krakowskim klubie „TP”

17.09.2012
Czyta się kilka minut
Czy firmy rodzinne mogą skutecznie przeciwstawić się kryzysowi? Jak wygląda różnica między korporacją a instytucją opartą na związkach krwi?
Fot. Adam Balanus
M

M.in. o tym rozmawiali w niedzielę w krakowskim klubie „TP” Maria Dobrowolska, znana finansistka i analityk giełdowy, oraz Andrzej Barański, prezes Zarządu Herbewa. Oboje zwrócili uwagę, że państwo polskie zrównuje małe firmy z molochami, co skutkuje absurdalnymi zobowiązaniami tych pierwszych.

Czytelników „TP” serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach Klubów „TP”. Informacje o działalności można znaleźć na stronie: www.klubtygodnika.pl

479

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]