Reklama

Ładowanie...

Tłumy na stoisku „Tygodnika”

15.05.2012
Czyta się kilka minut
Ks. Adam Boniecki i Katarzyna Kolenda-Zaleska podpisują książkę "Zrozumieć Papieża" na Warszawskich Targach Książki, 12 maja 2012 r. Fot. Agnieszka Krupa
W

W bardzo długiej kolejce do stoiska „TP” ustawili się w sobotnie popołudnie goście III Warszawskich Targów Książki. Wszyscy czekali na autograf i możliwość choćby krótkiej rozmowy z ks. Adamem Bonieckim i Katarzyną Kolendą-Zaleską. Pretekstem do spotkania były dwie książki: „Lepiej palić fajkę niż czarownice” oraz wznowiona właśnie przez Znak książka „Zrozumieć papieża. Rozmowy o Janie Pawle II”, autorstwa obojga znanych dziennikarzy.

Wcześniej autorzy książek rozmawiali z czytelnikami w bardziej kameralnej atmosferze. – Nie zrzucajmy całej odpowiedzialności za Kościół na duchownych. Kościół jest dobrem powszechnym i ma sens tylko wtedy, gdy tworzą go wierni – apelował m.in. ks. Boniecki. Rozmowę prowadził Marek Zając.

791

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]