Reklama

Tłumy na stoisku „Tygodnika”

Tłumy na stoisku „Tygodnika”

15.05.2012
Czyta się kilka minut
Ks. Adam Boniecki i Katarzyna Kolenda-Zaleska podpisują książkę "Zrozumieć Papieża" na Warszawskich Targach Książki, 12 maja 2012 r. Fot. Agnieszka Krupa
W

W bardzo długiej kolejce do stoiska „TP” ustawili się w sobotnie popołudnie goście III Warszawskich Targów Książki. Wszyscy czekali na autograf i możliwość choćby krótkiej rozmowy z ks. Adamem Bonieckim i Katarzyną Kolendą-Zaleską. Pretekstem do spotkania były dwie książki: „Lepiej palić fajkę niż czarownice” oraz wznowiona właśnie przez Znak książka „Zrozumieć papieża. Rozmowy o Janie Pawle II”, autorstwa obojga znanych dziennikarzy.

Wcześniej autorzy książek rozmawiali z czytelnikami w bardziej kameralnej atmosferze. – Nie zrzucajmy całej odpowiedzialności za Kościół na duchownych. Kościół jest dobrem powszechnym i ma sens tylko wtedy, gdy tworzą go wierni – apelował m.in. ks. Boniecki. Rozmowę prowadził Marek Zając.

791

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]