Reklama

Mikołaj Łoziński: punkt zwrotny

Mikołaj Łoziński: punkt zwrotny

18.11.2021
Czyta się kilka minut
Mikołaj Łoziński, pisarz: „Moje doświadczenie było takie, że wszystko idzie w dobrą stronę: jak miałem 9 lat, skończył się komunizm, potem Polska weszła do NATO i UE. A za świadomego życia moich dzieci jest odwrotnie, choć są dopiero 10 lat na tym świecie: Brexit, Trump, w Polsce – wiadomo, a teraz jeszcze pandemia. Takie jest ich doświadczenie”.
Mikołaj Łoziński / fot. Grażyna Makara / TP

Posłuchaj

M

Mikołaj Łoziński jest pisarzem i scenarzystą. autorem m.in. „Reisefieber”, „Książki”, „Stramera”. Laureat Nagrody Kościelskich i Paszportu „Polityki”, dwukrotnie nominowany do „Nike”. Syn reżysera-dokumentalisty Marcela Łozińskiego.

„Punkt zwrotny” to cykl rozmów w Podkaście Powszechnym o punktach zwrotnych w życiu i końcach, które stają się początkiem. Zaprasza Katarzyna Kubisiowska.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter