Reklama

Magazyn Literacki "Książki w Tygodniku" nr 7-8/2012

Magazyn Literacki "Książki w Tygodniku" nr 7-8/2012

09.09.2012
Czyta się kilka minut
Temat najnowszego „Magazynu Literackiego” brzmi "Biografie Nie-zwykłe"
Grafika na Okładce: Wiesław Rosocha (1945). Grafik grochowski – odręczny, uprawia plakat i rysunek reklamowy wewnętrzny. Wiele nagród za plakaty i ilustracje w Polsce, w Finlandii, w USA i w Japonii. www.rosocha.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]