Reklama

Ładowanie...

Liczymy na pomoc

Liczymy na pomoc

20.03.2007
Czyta się kilka minut
Oboje jesteśmy niepełnosprawni: Danuta jest inwalidką II grupy, leczy się psychiatrycznie, dodatkowo ma cukrzycę, nadciśnienie, chorą tarczycę i zwyrodnienie kręgosłupa; Czesław leczy się po wypadku złamania kręgosłupa. Nasze świadczenia nie zawsze pozwalają nam kupić potrzebne leki; wszystkim, którzy chcieliby nam pomóc, prosimy o wpłaty na konto Katolickiej Wspólnoty Niepełnosprawnych "Serce" (ul. Karpia 65/67, Łódź 93-155):
2

27 1520 0008 6014 9190 2000 0001, z dopiskiem "dla Pawłowskich".

Zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na zakup leków oraz przedmiotów i artykułów niezbędnych do prawidłowej obsługi osób niepełnosprawnych. Wszelkie rozliczenia wpłat od darczyńców będą się odbywały za pomocą faktur i rachunków.

Z góry dziękujemy za każdą pomoc.

DANUTA i CZESŁAW PAWŁOWSCY (Zgierz, woj. łódzkie)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]