Reklama

Liczymy na pomoc

Liczymy na pomoc

12.09.2006
Czyta się kilka minut
Ania Szyba ma 25 lat, jest studentką na Europejskim Uniwersytecie Viadrina. W czerwcu tego roku wpadł na nią samochód - Ania przyjęła większość jego siły na twarz: ma zmiażdżoną jej lewą część, straciła lewe oko i część zębów, ma wielokrotnie złamaną rękę, uszkodzony kręgosłup. Czeka ją wiele operacji i długotrwała rehabilitacja - koszt leczenia szacowany jest na ok. 100 tys. złotych (NFZ nie pokryje wszystkich kosztów). Tych, którzy zechcą pomóc w zebraniu tej sumy, prosimy o wpłaty na konto Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej (ul. Kościelna 6, Zielona Góra 65-064):
P

PKO BP SA I o/Zielona Góra

07 1020 5402 0000 0702 0020 5716,

z dopiskiem "działalność charytatywna C-P-828/2006" .

Z góry dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą, wpłatę.

RODZINA I PRZYJACIELE

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]