Reklama

Ks. Adam Boniecki laureatem nagrody za odważne myślenie

Ks. Adam Boniecki laureatem nagrody za odważne myślenie

29.05.2012
Czyta się kilka minut
23 maja, podczas gali w Filharmonii Narodowej, nasz Redaktor Senior został uhonorowany „Nagrodą za odważne myślenie”, przyznawaną przez Kapitułę Nagród Lewiatana, Zarząd PKPP Lewiatan i Fundację na Rzecz Myślenia im. Barbary Skargi.

„Jako zakonnik niewiele posiada, wszelako jest niewątpliwym właścicielem fajki, poczucia humoru, wielu książek, zmysłu ironii, cudownego uśmiechu i rozlicznych cnót, zarówno kardynalnych (czyli nabytych), jak i teologalnych (czyli będących przedmiotem łaski)” – mówiła podczas gali wygłaszająca laudację prof. Magdalena Środa.

Księże Adamie – gratulujemy!

Redakcja „TP”

407

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]