Reklama

Konkurs kulinarny

10.09.2012
Czyta się kilka minut
Przyślij przepis!
J

Jeśli lubicie wspominać smaki i zapachy, wymyśliliście dobry przepis na potrawę z użyciem opisywanych przez nas produktów – przysyłajcie*! Jeśli przygotowaliście taką potrawę – sfotografujcie. Najlepsze opowieści i przepisy opublikujemy na tych stronach i nagrodzimy.
Za tydzień: kiszona kapusta!

Uwaga blogerzy kulinarni! Partnerem naszego konkursu jest serwis durszlak.pl – teraz można wziąć udział w konkursie także w ramach akcji kulinarnej tego serwisu!

487

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Tak, chcę
czytać więcej »

Masz już konto? Zaloguj się

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]