Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

31.10.2017
Czyta się kilka minut
W

WARSZAWA

Kawiarenka Klubowa. Sobota, 4 listopada, godz. 16.00–18.00. Stacja Muranów (ul. Andersa 13). Temat najbliższego spotkania: „O radości wiekuistej”. Więcej na stronie facebook.com/KlubTPWarszawa

„500 lat Reformacji. Od kontrowersji do spotkania”. Goście: Krzysztof Dorosz, Sebastian Duda, prof. Kalina Wojciechowska i ks. prof. Andrzej Perzyński. Czwartek, 9 listopada, godz. 19.00. Sala KIK (ul. Freta 20/24A). Spotkanie organizowane jest we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera.

GLIWICE

„Czy polityka jest skazana na niemoralność?”. Gościem będzie Jarosław Makowski. Poniedziałek, 6 listopada, godz. 18.00. Klub Pracowników Politechniki Śląskiej (ul. Banacha 3).

ZIELONA GÓRA

Spotkanie organizacyjne. Wtorek, 7 listopada, godz. 17.00. Piekarnia Cichej Kobiety (ul. Fabryczna 13).

NOWY KLUB: BIELSKO-BIAŁA!

Spotkanie organizacyjne. Środa, 8 listopada, godz. 18.00. Klub Nauczyciela (ul. Wzgórze 11).

KRAKÓW

Debata „Granice wolności w kulturze”. Goście: ks. Andrzej Draguła, Jan Klata i Paweł Taranczewski, prowadzenie: Tomasz Fiałkowski. Niedziela, 12 listopada, godz. 18.00. Sala konferencyjna HERBEWO (wejście od ul. Lubelskiej 29). Debata organizowana jest we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera w ramach projektu: Debaty na 10-lecie Klubów „TP”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]