Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

17.10.2017
Czyta się kilka minut
S

Spotkanie organizacyjne, czwartek, 19 października, godz. 18.30, kawiarenka Kirchencafé – Café 3KLANG (Katholisches Propsteipfarramt St. Trinitatis, Nonnenmühlgasse 2, 04107 Leipzig).

Spotkanie z ks. Andrzejem Dragułą, czwartek, 19 października, godz. 18.30, Krypta klasztoru oo. Dominikanów (pl. Ofiar Katynia 1).

Zjazd Klubów, sobota–niedziela, 21-22 października. Program zjazdu dostępny jest na stronie www.KlubTygodnika.pl oraz na facebook.com/ /KlubTygodnika

Spotkanie organizacyjne, czwartek, 26 października, godz. 18.00, Piwnica pod Gryfami (ul. Piłsudskiego 28).

Drodzy Czytelnicy, Klubowicze oraz Przyjaciele „Tygodnika Powszechnego”. Aby umożliwić Państwu bezpośrednie wspieranie finansowe działalności Klubów, Fundacja Tygodnika Powszechnego utworzyła wydzielony rachunek bankowy. Fundacja Tygodnika Powszechnego Deutsche Bank Polska SA 35 1910 1048 2112 2006 1845 0001.

W tytule wpłaty prosimy wpisać: „Darowizna na rzecz Klubów Tygodnika Powszechnego”. Jeśli czują się Państwo związani z konkretnym klubem, prosimy o dopisanie w tytule przelewu nazwy miasta. Z góry dziękujemy za okazane wsparcie.

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]