Reklama

Igrzyska paraolimpijskie 2020

Igrzyska paraolimpijskie 2020

30.08.2021
Czyta się kilka minut
W Tokio trwają Letnie Igrzyska Paraolimpijskie, w których bierze udział blisko setka reprezentantów Polski.
NEWSCOM / PAP
D

Do chwili zamknięcia tego numeru nasi sportowcy z niepełnosprawnościami zdobyli kilkanaście medali – w tym Patryk Chojnowski złoto w tenisie stołowym, Róża Kozakowska w rzucie maczugą (jej historię: ofiary przemocy domowej, zapowiadającej się w młodości na świetną sprinterkę i dotkniętej paraliżem w wyniku neuroboreliozy, w ostatnich dniach opisują media całego świata), a Piotr Kosewicz w rzucie dyskiem. Na zdjęciu: reprezentujący Egipt Ibrahim Elhusseiny Hamadtou podczas turnieju tenisa stołowego. Tokio, 25 sierpnia 2021 r. ©(P) MO

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]