Reklama

Festiwal Przemiany – Cywilizacja Algorytmów

Festiwal Przemiany – Cywilizacja Algorytmów

03.09.2018
Czyta się kilka minut
J

Już nie tylko ludzie kształtują przyszłość. W coraz większym stopniu przekazujemy tę moc samodzielnym maszynom i inteligentnym kodom. Nasza cywilizacja stworzyła algorytmy. A jaką cywilizację stworzą one?

PRZYJDŹ NA FESTIWAL PRZEMIANY I ZOBACZ, JAK SZTUCZNA INTELIGENCJA ZMIENIA ŚWIAT!

13–16 września, Centrum Nauki Kopernik. Rozmowy, wystawa, wykłady, warsztaty, filmy, koncerty festiwalprzemiany.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Nasza cywilizacja stworzyła algorytmy. Tak, jakieś parę tysięcy lat temu. Np. piramidy egipskie budowane były według ścisłego algorytmu. Algorytmy komputerowe, to tylko mały wycinek nauki o algorytmach, ale musi się go postawić na ołtarzu i ... .
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]