Reklama

Ładowanie...

Dziękuję!

14.10.2013
Czyta się kilka minut
„TP” 39/13
P

Przeczytałem arcyciekawy tekst (wywiad Jacka Ślusarczyka ze Sławomirem Zubrzyckim, muzykiem) pt. „Wynalazek Leonarda da Vinci”. Trzeba przyznać, że Leonardo był geniuszem, ale geniuszem jest również pan Sławomir Zubrzycki, który ożywił ten instrument. Trzeba mieć nie lada talent, żeby na podstawie starych planów potrafić tak ożywić muzykę. Słuchałem w internecie i jestem zachwycony! Słowa uznania należą się też wam, redakcji „TP”, że poświęciliście temu swoje szpalty. Byłoby wspaniale, gdyby w którymś z numerów „Tygodnika” ukazała się płyta z nagraniem koncertu z tym niesamowitym, niebiańskim instrumentem. Byłby to hit!

678

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]