Reklama

Chrześcijaństwo na ziemiach Polski [Wideo]

Chrześcijaństwo na ziemiach Polski [Wideo]

13.12.2016
Czyta się kilka minut
Zapraszamy do obejrzenia wykładu bp. dr. hab. Grzegorza Rysia, który został wygłoszony w Archiwum Krakowskiej Kapituły Katedralnej na Wawelu dla uczniów V LO im. A. Witkowskiego i Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych I i II stopnia im. M. Karłowicza w Krakowie.
S

Spotkanie odbyło się 5 grudnia 2016 r. w ramach akcji społecznej Fundacji Tygodnika Powszechnego „Polska historia 966–2016. Będzie się działo!”, pt. „Czy chrześcijaństwo pojawiło się na ziemiach Polski wraz z chrztem Mieszka I?".


Więcej o akcji na powszech.net/bedziesiedzialo >>>

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]