Reklama

Ładowanie...

9-15 lipca

04.07.2011
Czyta się kilka minut
Zabiłem

moją matkę

Dramat, reż. Xavier Dolan, Kanada 2009, Cinemax, niedziela 10 VII, 20.00, Cinemax 2,

poniedziałek 11 VII, 20.00

Jeśli dzisiaj nie jest sztuką zadebiutować w kinie mając dziewiętnaście lat, to na pewno jest sztuką zrobić to w takim stylu jak Kanadyjczyk Xavier Dolan, zdobywca licznych nagród, w tym aż trzech na festiwalu w Cannes. Przyszły twórca "Wyśnionych miłości" w sposób niezwykle dojrzały rozprawił się z relacją samotnej matki i jej dorastającego syna, pokazując, jak często emocjonalna bliskość bywa siłą dla obojga niszczącą.

Manu Chao

na Malcie

Koncert, Polska 2011, TVP 1, niedziela 10 VII, 23.00

W pięć dni po występie na poznańskim festiwalu Malta zobaczymy retransmisję koncertu pochodzącego z ...

2127

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Black Friday: Dostęp 18-miesięczny
199,90 zł

540 zł 340 zł taniej w ofercie Black Friday (pół roku w prezencie)
Aż 547 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]