Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

3 - 5 kwietnia 2010

3 - 5 kwietnia 2010

30.03.2010
Czyta się kilka minut
Kwestionariusz kultury
T

TVP Kultura, sobota 3 IV, 18.50, 22.05, niedziela 4 IV, 16.50, 21.40, poniedziałek 5 IV, 19.35, 22.15

Ojciec Jacek Salij, poeta Jan Polkowski, znakomity tekściarz Wojciech Młynarski, filozof Tadeusz Gadacz, pisarz Janusz Anderman i poetka Julia Hartwig będą kolejno gośćmi cyklicznego programu TVP Kultura, w którym postawione im zostaną pytania najważniejsze, na wzór słynnego kwestionariusza Prousta. Znakomite dopełnienie świątecznego weekendu.

Zostańmy razem

Dokumentalny, reż. Nanna Frank M?ller, Dania 2008, Planete, sobota 3 IV, 20.45

Co to znaczy być odmieńcem we własnej rodzinie? Wszak rodzina, nie zawsze modelowo poukładana, to nie tyle więzy krwi i wspólne lokum, ile raczej akceptacja bliskiego człowieka, jakkolwiek jego wygląd i styl bycia odbiegałyby od przyjętych wyobrażeń. Duńsko-...

1925

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]