Reklama

Ładowanie...

19 - 26 sierpnia 2009

25.08.2009
Czyta się kilka minut
STOLICA APOSTOLSKA

Światowy Kongres Kapłanów

"Wierność Chrystusa, wierność kapłana" to hasło przyszłorocznego Światowego Kongresu Kapłanów. W Watykanie ogłoszono program zjazdu, który zakończy obchody Roku Kapłańskiego. 9 czerwca 2010 r. duchowni i diakoni z całego świata wezmą udział w liturgii w Bazylice św. Pawła za Murami w Rzymie oraz wysłuchają konferencji "Nawrócenie i misja". Następnego dnia spotkają się na nabożeństwach, modlitwach i wykładach w Bazylice Matki Bożej Większej. Tematem rozważań będzie "Wieczernik: wzywanie Ducha Świętego z Maryją w braterskiej wspólnocie". W Bazylice św. Piotra zaplanowano czuwanie modlitewne pod przewodnictwem Benedykta XVI. Na zakończenie kapłani odnowią przyrzeczenie wierności Chrystusowi. Uczestnictwo w spotkaniu można zgłaszać na www.josp.com.

Szkoła Ratzingera

...
7313

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]