Reklama

1 - 4 października 2011

1 - 4 października 2011

27.09.2011
Czyta się kilka minut
Pierwszy film
D

Dokumentalny, reż. Mark Cousins, Wielka Brytania / Kanada 2009, Canal +, sobota 1 X, 13.30, niedziela 2 X, 7.00

Europejczyk przyjeżdża do zapomnianej wioski w irackim Kurdystanie, żeby zrealizować niezwykły projekt: organizuje dla miejscowych dzieciaków kino plenerowe, po czym rozdaje im cyfrowe kamery, by zaczęły filmować otaczającą rzeczywistość. Sam wychował się w Belfaście, więc doskonale rozumie, co to znaczy być dzieckiem żyjącym w jednym z najbardziej newralgicznych punktów współczesnego świata.

Nagroda literacka NIKE

Wydarzenie kulturalne, Polska 2011, TVP 2, niedziela 2 X, 19.00

Kto napisał najlepszą książkę ubiegłego roku? Jaki gatunek literacki tym razem zwycięży? Wszystkiego dowiemy się podczas transmitowanej na żywo gali wręczenia tegorocznej NIKE. Jury na czele z Grażyną Borkowską...

2066

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]