Reklama

XVI Międzynarodowa Konferencja „Rola Kościoła Katolickiego w procesie integracji europejskiej”

XVI Międzynarodowa Konferencja „Rola Kościoła Katolickiego w procesie integracji europejskiej”

30.09.2016
Czyta się kilka minut
Tomaszowice, 21–22 września 2016
Przepełniona łódź z uchodźcami syryjskimi dryfująca w pobliżu wyspy Kos, 11 sierpnia 2015 r. Zdjęcie z fotoreportażu, za który agencja Reuters i dziennik „New York Times” otrzymały nagrodę Pulitzera za 2015 r. Fot. Yannis Behrakis / REUTERS / FORUM
D

Dodatek wydany we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]