Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć w TV

07.01.2019
Czyta się kilka minut
12 – 18 I
C

Ciche miejsce

Horror, reż. John Krasinski, USA 2018, HBO, 13 I, 20.10, 14 I, 16.05, 16 I, 20.10

Jeden z najlepszych filmów grozy minionego roku to postapokaliptyczna wizja świata, którym zawładnęły mordercze istoty reagujące na dźwięk. Ostatnia rodzina musi walczyć o przetrwanie w kompletnej ciszy, co buduje na ekranie wyjątkowy nastrój i napięcie.

Wyzwolenie

Teatr TV, reż. Maciej Prus. Polska 2007, TVP Kultura, 15 I, 20.20

Kim jest dzisiejszy Konrad? Kim współczesny Polak? Czy te pytania, postawione na nowo dekadę temu w inscenizacji dramatu Wyspiańskiego, dziś znajdą podobną odpowiedź? W roli głównej Piotr Adamczyk, w pozostałych m.in. Maja Komorowska, Jerzy Trela i Gustaw Holoubek.

Tajemnica Silver Lake

Dramat, reż. David Robert Mitchell, USA 2018, Cinema VOD, od 18 I

Twórca uznanego horroru „...

1544

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Tygodnik espresso
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. Kup Tygodnik espresso i zacznij dzień od spokoju.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]