Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

07.01.2019
Czyta się kilka minut
12 – 18 I
C

Ciche miejsce

Horror, reż. John Krasinski, USA 2018, HBO, 13 I, 20.10, 14 I, 16.05, 16 I, 20.10

Jeden z najlepszych filmów grozy minionego roku to postapokaliptyczna wizja świata, którym zawładnęły mordercze istoty reagujące na dźwięk. Ostatnia rodzina musi walczyć o przetrwanie w kompletnej ciszy, co buduje na ekranie wyjątkowy nastrój i napięcie.

Wyzwolenie

Teatr TV, reż. Maciej Prus. Polska 2007, TVP Kultura, 15 I, 20.20

Kim jest dzisiejszy Konrad? Kim współczesny Polak? Czy te pytania, postawione na nowo dekadę temu w inscenizacji dramatu Wyspiańskiego, dziś znajdą podobną odpowiedź? W roli głównej Piotr Adamczyk, w pozostałych m.in. Maja Komorowska, Jerzy Trela i Gustaw Holoubek.

Tajemnica Silver Lake

Dramat, reż. David Robert Mitchell, USA 2018, Cinema VOD, od 18 I

Twórca uznanego horroru „...

1544

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]