Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć w TV

27.06.2017
Czyta się kilka minut
1 – 7 lipca
K

Kwiat wiśni i czerwona fasola

Dramat, reż. Naomi Kawase, Japonia 2015, Cinemax, 1 VII, 16.20

Coś dla wielbicieli japońskiej kultury, a szczególnie smakoszy tamtejszej kuchni. Twórczyni „Lasu w żałobie” opowiada historię mężczyzny prowadzącego małą piekarnię, której specjalnością są placuszki dorayaki. Moment, w którym bohater zatrudnia do pomocy pewną starszą panią, staje się początkiem niezwykłej przyjaźni.

Szalom na Szerokiej

Koncert, Polska 2017, TVP2, 2 VII, 22.35

W sobotę 1 lipca odbędzie się koncert finałowy 27. Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie. Przed nami mocno skrócona retransmisja z tego wydarzenia. Wystąpi m.in. Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego związana z Fundacją i Ośrodkiem „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów”.

Szczęście świata

Komediodramat, reż. Michał Rosa, Polska 2016, Canal+...

1856

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]