Reklama

Warto zobaczyć

25.07.2022
Czyta się kilka minut
P

Poznaliśmy się w wirtualnej rzeczywistości

Dokumentalny, reż. Joe Hunting, Wielka Brytania 2022, HBO Max, od 28

Czy w sztucznie wykreowanym i wyizolowanym świecie jest miejsce na autentyczne emocje czy relacje? Twórca dokumentu przez dwa lata śledził perypetie internetowych awatarów wymyślonych z potrzeby eskapizmu i poczucia alienacji. Sfilmował miejsce, gdzie każdy może być każdym, choć czasami tylko tam udaje się być naprawdę sobą.

Piosenki o miłości

Melodramat, reż. Tomasz Habowski, Polska 2021, MOJEeKINO, PREMIERY CANAL+, od 29 VII

Nie trzeba dużego budżetu, by opowiedzieć poruszającą historię, pokazać ciekawe studium charakterów i ugryźć nieco rzeczywistości. Nagrodzony w Gdyni debiutant wraz z Tomaszem Włosokiem i Justyną Święs z grupy The Dumplings w rolach głównych stworzyli bezpretensjonalną love story okraszoną...

1765

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp miesięczny
24,90 zł

Przez 31 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]