Reklama

Warto zobaczyć

29.11.2021
Czyta się kilka minut
A

American Film Festival

Przegląd, 1-14 XII, nowehoryzonty.vod

Wirtualna edycja wrocławskiego festiwalu przynosi przede wszystkim nowości (fabularne i dokumentalne) niezależnego kina USA. Wśród nich jest m.in. świetne „Odkupienie” Frana Kranza czy zwycięski film „Królowa pracująca” Angeli Washko. Dostępne będą także retrospektywy Jima Jarmuscha czy Idy Lupino.

Dobre rady Johna Wilsona II

Serial dokumentalny, reż. John Wilson, USA 2021, HBO GO

Ruszyła właśnie kolejna odsłona błyskotliwych obserwacji uzbrojonego w kamerę nowojorczyka. Przed nami sześć nowych tutoriali, pomagających przetrwać w wielkim mieście, rojącym się od absurdów i zaskoczeń. Dowiemy się na przykład, jak inwestować w tamtejsze nieruchomości czy jak być znawcą win.

Lekcje języka

Komediodramat, reż. Natalie Morales, USA 2021, VoD...

1663

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Tak, chcę
czytać więcej »

Masz już konto? Zaloguj się

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]