Reklama

Sprostowanie

Sprostowanie

03.04.2007
Czyta się kilka minut
W felietonie ("TP" nr 7/07) pani Józefa Hennelowa proponuje, by w następnym wydaniu książki kard. Stanisława Dziwisza "Świadectwo" wprowadzić kilka poprawek. Jedna z nich brzmi: "do informacji o tragicznej śmierci Jerzego Ciesielskiego i dwójki jego dzieci dodać do słów o ocaleniu jednej córki, że ocalała także jego żona, Danuta". Korekta informacji o śmierci mojego Męża Jerzego nie jest potrzebna, ponieważ kard. Dziwisz się nie pomylił - on po prostu wie, że mnie na tej wycieczce statkiem nie było.
D

DANUTA CIESIELSKA (Kraków)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]