Reklama

Sprostowanie

Sprostowanie

03.04.2007
Czyta się kilka minut
W felietonie ("TP" nr 7/07) pani Józefa Hennelowa proponuje, by w następnym wydaniu książki kard. Stanisława Dziwisza "Świadectwo" wprowadzić kilka poprawek. Jedna z nich brzmi: "do informacji o tragicznej śmierci Jerzego Ciesielskiego i dwójki jego dzieci dodać do słów o ocaleniu jednej córki, że ocalała także jego żona, Danuta". Korekta informacji o śmierci mojego Męża Jerzego nie jest potrzebna, ponieważ kard. Dziwisz się nie pomylił - on po prostu wie, że mnie na tej wycieczce statkiem nie było.
D

DANUTA CIESIELSKA (Kraków)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]