Reklama

Pomóż rodzeństwu

Pomóż rodzeństwu

18.04.2004
Czyta się kilka minut
14-letnia Beata i 10-letni Krystian są rodzeństwem. Oboje chorują na wirusowe zapalenie wątroby typu B, które wymaga przyjmowania przez 6 miesięcy leku Zeffix (Lamivudyna). Lek jest pełnopłatny i nierefundowany dla dzieci przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Koszt kuracji ma wynieść ok. 6100 złotych. Ponieważ rodziny Beaty i Krystiana nie stać na pokrycie kosztów leczenia, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Chorym na Schorzenia Dróg Żółciowych i Wątroby “Liver" w Krakowie zwraca się do wszystkich z prośbą o wsparcie finansowe. Wpłat prosimy dokonywać na konto:
P

PEKAO SA I O/Kraków

60124014311111000010449138,

z dopiskiem “rodzeństwo: Beata i Krystian Kłakowie".

W imieniu Beaty i Krystiana oraz ich rodziny z góry dziękujemy za pomoc.

STOWARZYSZENIE “LIVER"

(ul. Stojałowskiego 39/21, 30-611 Kraków, tel./fax: 0.12.654.52.99.)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]