Reklama

Pomoc dla Sergiusza

Pomoc dla Sergiusza

08.05.2006
Czyta się kilka minut
Ruch Apostolatu Emigracyjnego od przeszło dziesięciu lat działa na rzecz rodaków żyjących na Wschodzie, głównie na Ukrainie. Poza przekazywaniem pomocy materialnej, organizujemy też badania lekarskie, realizujemy recepty na leki, okulary i środki medyczne.
W

W marcu 2006 r. poznaliśmy w Szepetówce na Wołyniu 36-letniego Polaka - Sergiusza Makaruka, chorego na stwardnienie rozsiane.

Z powodu złej diagnozy lekarzy i braku leczenia, choroba zrobiła ogromne postępy. Mimo to zamierzamy zorganizować pobyt Sergiusza w Polsce, podczas którego przeszedłby konieczne konsultacje medyczne, badania i rozpoczął leczenie. Wszystkich, którzy chcieliby nam pomóc w sfinansowaniu tego przedsięwzięcia, prosimy o wpłaty na konto Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej (ul. Kościelna 6, Zielona Góra 65-064, tel. 0.68.324.43.30):

PKO BP SA I o/Zielona Góra

07 1020 5402 0000 0702 0020 5716,

z dopiskiem

"działalność charytatywna

C-P-409/2001 - Sergiusz".

Ofiarodawcom z góry dziękujemy za wsparcie naszej akcji.

WSPÓLNOTA RUCHU

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]