Reklama

Pomoc dla Pawła

Pomoc dla Pawła

17.07.2006
Czyta się kilka minut
Paweł jest 13-letnim chłopcem wychowywanym przez dziadków w rodzinie zastępczej; od września 2005 r. uczy się w pierwszej klasie gimnazjum. Ponieważ od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, jest systematycznie rehabilitowany w domu oraz w specjalistycznych ośrodkach dla dzieci. Tylko dzięki ćwiczeniom Paweł jest w miarę samodzielny. Niestety, koszt dwutygodniowego turnusu rehabilitacyjnego wynosi 4 tys. złotych. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w gromadzeniu środków na dalszą rehabilitację Pawła, prosimy o wpłaty na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
(

(ul. Łomiańska 5­ Warszawa 01-685):

PKO BP XV o/Warszawa

90 1020 1156 0000 7002 0051 6088

z dopiskiem "darowizna na leczenie i rehabilitację Pawła Makieły".

Z góry dziękuję za każdą pomoc.

ZBIGNIEW MAKIEŁA

(Strzegom, woj. dolnośląskie)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]