Reklama

Pomoc dla Michała

Pomoc dla Michała

29.04.2007
Czyta się kilka minut
Los "obdarzył" mojego rocznego syna Michała wieloma wadami i chorobami (ma m.in.: niepełny podział na półkule mózgowe i brak spoidła wielkiego, niedorozwój oka, obustronny niedosłuch, wadę serca). Mimo że czeka go wiele operacji, zabiegów i intensywna rehabilitacja, jest radosnym i pogodnym dzieckiem. By Michał był choć w części sprawny ruchowo, niezbędne jest prowadzenie rehabilitacji różnymi metodami, m.in. domową z indywidualnym rehabilitantem, wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne (koszt jednego: ok. 3,5 tys. złotych, w roku zalecane jest pięć-sześć wyjazdów), korzystanie z basenu i hipoterapii. Do tego dochodzą wydatki związane z koniecznością przyjmowania szczepionek, wyjazdów do specjalistów czy planowaną operacją wstawienia sztucznego oka (potrzeba blisko 30 tys. złotych). Wszystkim, którzy zechcieliby pomóc mnie i mojemu mężowi w zebraniu potrzebnych pieniędzy, prosimy o wpłaty na konto
F

Fundacji Dzieciom

"Zdążyć z Pomocą"

(ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685):

PKO BP XV O/Warszawa

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248,

z dopiskiem "na leczenie i rehabilitację Michała Lechowicza".

Z góry dziękuję za każdą wpłatę.

AGNIESZKA LECHOWICZ (Stare Bogaczowice,woj. dolnośląskie)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]