Reklama

Ładowanie...

Pomoc dla Mateusza

Pomoc dla Mateusza

11.07.2004
Czyta się kilka minut
Nasz trzyletni synek, Mateusz, urodził się z zespołem wad wrodzonych (m.in. uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego, wadą mózgu, serca, nerki), choruje na padaczkę, nie chodzi i nie mówi. Chcemy jednak, aby przeszedł przez życie na własnych nogach - to zamierzenie pomoże nam zrealizować rehabilitacja. Syna zakwalifikowano na turnus rehabilitacyjny w ośrodku “Euromed", gdzie ma być leczony metodą opartą na stosowaniu kombinezonu kosmicznego. Czterotygodniowy turnus kosztuje jednak 12,6 tys. złotych - jego opłacenie przekracza nasze możliwości finansowe.
W

Wszystkim, którzy chcieliby nam pomóc, prosimy o wpłaty na konto Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą" (ul. Łomiańska 5 Warszawa 01-685):

PKO BP XV O/Warszawa

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248,

z dopiskiem “leczenie i rehabilitacja Mateusza Zalewskiego".

Za każdą złotówkę z góry serdecznie dziękujemy.

AGNIESZKA i SŁAWOMIR ZALEWSCY (Warszawa)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]