Reklama

Pomoc dla Damiana

Pomoc dla Damiana

18.12.2005
Czyta się kilka minut
Mój syn Damian ma 13 lat. Ponieważ od urodzenia zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym, wymaga ciągłej opieki oraz rehabilitacji. Niedawno syna zakwalifikowano na turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku. Po jego ostatnim tam pobycie zaobserwowałam znaczną poprawę stanu jego zdrowia: dobrze odebrał zmianę klimatu, co zmobilizowało go do ćwiczeń i walki z niepełnosprawnością; swoje zrobiła praca specjalistów. Choć dotychczas starałam się radzić sobie sama finansowo, tym razem nie jestem w stanie zebrać kwoty potrzebnej na wyjazd i rehabilitację Damiana, dlatego proszę o pomoc. Pieniądze można wpłacać na konto Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą" (ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685):
P

PKO BP XV o/Warszawa

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248,

z dopiskiem “na leczenie i rehabilitację Damiana Lackowskiego".

Z góry dziękuję za każdą, nawet najmniejszą, pomoc.

ILONA LACKOWSKA, e-mail:

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]