Reklama

O profesorze Wacławie Felczaku w Rabce

O profesorze Wacławie Felczaku w Rabce

09.10.2015
Czyta się kilka minut
Najbliższy wykład odbędzie się w piątek 9 października o godz. 12.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Eugeniusza Romera w Rabce-Zdroju.
S

Spotkanie pt. „Profesor Wacław Felczak: wielki historyk, żołnierz i patriota” poprowadzi dr hab. Janusz Pezda z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Kolejne spotkania odbędą się w Krakowie, Toruniu i Szczebrzeszynie.


Więcej o akcji „Polska Historia. Będzie się działo!"


Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach prosimy o kontakt pod adresem filipiuk@tygodnik.com.pl


Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]