APARTAMENT
Kampania Karola Nawrockiego weszła w fazę turbulencji po doniesieniach na temat wykorzystywania przezeń apartamentu Deluxe w Muzeum II Wojny Światowej, choć jego mieszkanie znajdowało się kilka kilometrów dalej. Wśród sprzecznych informacji – mieszkał, nie mieszkał – najzabawniejsza była deklaracja o prowadzeniu z tego miejsca „bardzo dynamicznej polityki międzynarodowej”.
TOALETA
W fazie turbulencji kampania Rafała Trzaskowskiego znajduje się w zasadzie od początku. Ostatnio prezydentowi Warszawy kłopot sprawia miejska toaleta, do której nie da się wejść z powodu otaczającego ją błota – po nagłośnieniu sprawy prowizorycznie zasypanego trocinami.
KANDYDAT
Z toalety chciał skorzystać Krzysztof Stanowski, który również zapowiedział start w wyborach. „Stoję przed państwem nie po to, aby zostać prezydentem, bo nie mam ku temu kompetencji. Nie jestem w stanie piastować tego urzędu z godnością. To zupełnie jak moi konkurenci, ale oni o tym nie wiedzą” – zadeklarował twórca Kanału Zero.
„Tygodnik Powszechny” – jedyny polski tygodnik społeczno-kulturalny.
30 tys. Czytelniczek i Czytelników. Najlepsze Autorki i najlepsi Autorzy.
Wspólnota, która myśli samodzielnie.














