Reklama

Liczymy na pomoc

Liczymy na pomoc

19.12.2006
Czyta się kilka minut
Siedmioletni Przemek Bieszczad, mając cztery lata, przeżył nieszczęśliwy wypadek, w którym blisko 70 proc. jego ciała uległo skrajnie ciężkiemu oparzeniu trzeciego stopnia. Chłopiec ma już za sobą kilka operacji rekonstrukcji blizn, wykonano wszczepienie integry, jest pod stałą opieką Dziecięcego Centrum Oparzeń w Krakowie. Wciąż jednak potrzebuje rehabilitacji, kosztownych maści zmiękczających blizny "Contratubex", ubranka uciskowego "Codopress" i opatrunków silikonowych. Miesięczny koszt leczenia wynosi ok. 2,5 tys. złotych. Wszystkich, którzy chcieliby nam pomóc w leczeniu i rehabilitacji Przemka, prosimy o wpłaty na konto Fundacji Przyjaciół Dzieci "Ariadna" (ul. Lakowa 1, Warszawa 04-244, tel. 0.22.612.01.14, ):
P

PKO BP SA XII o/Warszawa

13 1020 1127 0000 1102 0078 9883

(tytuł. rehab.-37).

Za każdy gest serca będziemy bardzo wdzięczni.

EWA ULANOWSKA, zastępca prezesa Fundacji

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]